Beznazwy-1 Beznazwy-2 Beznazwy-3 Beznazwy-4 Beznazwy-5 Beznazwy-6

W dniu 21-22 października 2019 odbyła się III Międzynarodowa Wystawa Królików Młodych w Bielsku Podlaskim.

W dniu 15 Września 2019 w Klimontowie odbył się Eko Festyn zorganizowany przez Fundację Camposfera.

Świętokrzyskie Stowarzyszenie uczestniczyło w Święcie Chleba,które odbyło się w Tokarni w dniu 8 Września .

W dniu 11 sierpnia 2019 Świętokrzyskie Stowarzyszenie Hodowców Królików Rasowych I Drobnego Inwentarza podczas niedzieli ze św.Franciszkiem w Tokarni zaprezentowało Króliki.

W dniu 29-30 Czerwca 2019 w Modliszewicach  odbyła się XIV Wystawa Zwierząt Hodowlanych.Świętokrzyskie Stowarzyszenie Wystawiło prawie 100 szt królików .Wystawiało 24 wystawców w 25 rasach i odmianach barwnych.

Króliki oceniał sędzia  Pan Włodzimierz Klewin. Jak co roku każdy wystawca mógł uczestniczyć podczas oceny. Wielu hodowców zwiększyło swoją wiedzę  odnośnie przygotowania królika do Wystawy. Sędzia bardzo chętnie odpowiadał na pytania przeważnie młodych hodowców.ŚŚHKRIDI było  najliczniejszą grupą  podczas Wystawy. Wystawa królików cieszyła się dużą liczbą zwiedzających. Hodowcy Naszego Stowarzyszenia chętnie doradzali i opowiadali o hodowli królików.Jak co roku dużym zainteresowaniem cieszył się kącik,ogródek z króliczkami Teddy i barankami ,który przygotowali Edyta,Piotr,Mateusz Bernacki i Karolina Pacek. W tym roku uczestniczyli w Wystawie koledzy z Małopolskiego Stowarzyszenia.Dziękujemy za Uczestnictwo i Spotkanie.  W tym roku Świętokrzyskie Stowarzyszenie dysponowało pięknym  nowo zakupionym namiotem.

W dniach 9-10.03.2019 w Lublinie odbyła się kolejna wystawa z cyklu ZOOPARK organizowana przez Lubelski Związek Hodowców Królików Rasowych.
Na tej wystawie nasze stowarzyszenie reprezentowali: